Mano sekamos viskio Instagram’os paskyros

Dauguma mano pažįstamų nustebs pamatę šį mano įrašą. Ne dėl to, kad jis labai orginalus (tokio pobūdžio įrašais dalinasi beveik kiekvienas bloggeris), bet, kad jį publikuoju aš. Aš, kuri tik prieš pora metų pirmą kartą sužinojo apie šios paskyros egzistavimą ir tik prieš metus suprato jo prasmę. Paveiksliukai? Ką? Kam įdomu žiūrėti į paveiksliukus? Ir kodėl neužtenka kitų socialinių tinklų –  Facebook’as,  Twitter’is – šiems paveiksliukams publikuoti? Tik pradėjus savo tinklaraščio rašymą, pamažu supratau visų šių paskyrų tikrąją paskirtį ir naudą, kurią jos gali atnešti.

Instagram’a man, visų pirma, tapo puikiu informacijos šaltiniu apie naujausius viskio leidimus, renginius, tendencijas, sroves, madas ir t.t. Taip pat, tai puikus būdas rasti bendraminčių ir pasinerti į ilgas diskusijas apie viskio skonius ir poskonius. Ir, žinoma, estetika. Kaip gi be jos? Niekam ne paslaptis, kad  Instagram’a publikuojamos akimirkos yra šiek kiek pagrąžinamos, padarant jas dažniausiai patrauklesnes nei jos iš tikrųjų yra. O kodėl gi ne? Juk šių paveiksliukų/akimirkų paskirtis yra patraukti bendraminčius į savo pusę, juos sudominti savo gyvenimo akimirkomis arba reklamuoti prekinį ženklą, tad kodėl to nedaryti kuo įmanoma estetiškiau?

Kiekviena paskyra turi savo tikslą ir auditoriją. Viskio mylėtojų bendruomenė Instagram’oje veikia labai aktyviai. Puslapiai mirga nuo viskio butelių, daryklų, statinių, kokteilių nuotraukų. Nors niekada nebūčiau pagalvojus, kad man bus įdomu žiūrėti į tokio tipo nuotraukas, bet, pasirodo, kad viskis yra labai fotogeniškas. O ir fantazijos viskio mylėtojai nestokoja. Matyt, pora šių velnio lašų ne viename sužadina jo/jos kūrybinį potencialą.

Nors  Instagram’a pradėjau naudotis visai neseniai, bet per tą trumpą laiką spėjau susekti pora įdomių puslapių. Kiekviena paskyra žavi mane dėl skirtingų priežasčių. Vienos dėl pasidalinamos informacijos, kitos dėl estetikos, dar kitos dėl savo žaismingumo. Jei savo nuotraukas į šią socialinę mediją pradėjote kelti visai neseniai ar ieškote įdomių paskyrų su hashtag (#) whisk(e)y, dalinuosi su jumis savo mylimiausiais viskio instagrameriais.

*Sekėjų skaičius parašytas teksto išleidimo datą, tad jei tekstą skaitote dabar, šis skaičius bus pakitęs.

@peat.and.more (2,004 sekėjų)

M. Harju. Photography | Whisky & Whiskey | Nature All pictures are my own | Finland

Tikriausiai estetiškiausios viskio nuotraukos. Šio fotografo iš Suomijos akiratyje, pagrinde, dūminiai salykliniai viskiai. Butelius jis apgyvendina jaukioje aplinkoje, dažniausiai gamtoje. Mano manymu jam pavyksta sugauti kiekvieno viskio skonius per nuotraukas labai tiksliai. Taip ir gali įsivaizduoti, kaip atsikemši butelį Laphroaig, stovyklaujant su daugais miške, ar Highland Park, jaukiai besišildant prie židinio. Nuotraukos sukuria nuostabiai jaukią nuotaiką ir atsispirti šiam gėrimui tampa beveik neįmanoma!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@scotch_trooper (56,7 tūkst. sekėjų)

Scotch Trooper™. Whisky Enthusiast/Photographer with a Star Wars problem. Featured on Huffington Post, The Nerdist, Food & Wine ✉️ scotch.trooper@gmail.com 📷 are mine www.scotchtrooper-blog.com

Tikriausiai daugumai labai gerai žinoma paskyra su žaismingomis viskio nuotraukomis. Ir turiu pripažinti, nors pati nesu pakvaišusi dėl  „Žvaigždžių karų”, bet šioms nuotraukoms atsispirti sunku. Jos man nuolat sukelia šypsnį ir susidomėjimą. Šios paskyros nuotraukos sulaukė tokių didžiujų dienraščių, kaip Huffington Post, Food&Wine, The Nerdist, dėmesio. Smagios nuotraukos, suteikiančios žaismingumo šio gėrimo kultūrai ir tikra atgaiva nuo šabloninių nuotraukų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@womenandwhiskies (32.6 tūkst. sekėjų)

Women & Whiskies. Brining women together over a glass of whisk(e)y 🥃 Must be 21+ to follow. Please enjoy responsibly. www.womenandwhiskies.com

Labai saulėtos, šiltos ir vizualiai itin patrauklios kompozicijos. Pagrindinis dėmėsys skiriamas kokteiliams. Ši paskyra priklauso Campari Group kompanijai, tad čia publikuojamos nuotraukos tik su jai priklausančiais prekiniais ženklais, pavyzdžiui, Glen Grant, Russel, Wild Turkey. Nepaisant to, komercinės nuotaikos čia išvengiama. Nuotraukos – įkvepiančios, mane visuomet nuteikiančios teigiamai, transliuojančios žinutę “viskis = laimė”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@wanderingspiritglobal (387 sekėjai)

Wandering Spirits Global. Capturing the heart of beautiful distilleries and the towns that depend on them. Prints available. www.wanderingspirits.global

Sekėjų ši paskyra turi nedaug, bet, manau, visai nepelnytai. Priešingai nuo daugumos mano sekamų paskyrų, vietoj  viskio butelių čia publikuojamos daryklų ir su viskio gamyba susijusių prietaisų nuotraukos.  Beveik visos nuotraukos – nespalvotos, tai padeda išryškinti daryklų istoriškumą ir  atskleisti paslaptingą viskio daryklų nuotaiką. O dažniausiai ne per daug fotogeniški viskio gamybos niuansai įgyja šiek tiek daugiau patrauklumo.  Internetinė svetainė taip pat verta dėmesio su daug įdomios informacijos. Kaip gaila, kad tokie šaunūs projektai kartais paskęsta gausoje kitų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@whiskyledger (24.4 tūkst. sekėjų)

The Whisky Ledger. Whisky & Drinks Appreciator, photographer, writer Sydney, Australia jonathan@whiskyledger.com Twitter: @whiskyledger www.whiskyledger.com

Šią paskyrą seku ne tik dėl patrauklių nuotraukų, bet ir dėl informacijos gausos. Šis vyrukas iš Australijos rimtai domisi viskio kultūra! O viskio ragautuvių jam, tikriausiai, pavydi ne vienas. Neapsiribojama tik Australijos kontinentu, ragaujama viso pasaulio viskiai;  nuo salyklinių iki maišytų. Nepamirškite pavartyti ir Jonathan internetinės svetainės, pasirodo jis ne tik talentingas fotografas, bet ir ne ką prastesnis rašytojas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@whisky_diary (129 sekėjai)

Whisky, Me & My Whisky Island. >>www.myscottishdiary.com<<

Čia aš. O kadangi tai mano internetinė svetainė, turiu visišką teisę spausdinti tai, ką noriu. Prisipažinsiu, nesu pati aktyviausia instagramerė. Išgyvenamas akimirkas savanaudiškai kurį laiką noriu pasilikti tik sau, bet po kurio laiko kai kuriomis iš jų smagu ir pasidalinti. Mano paskyroje akimirkos ši kasdienybės, gyvenant viskio apsupty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@whiskyanorach (15.7 tūkst. sekėjų)

🥃🥃🥃 www.etsy.com/shop/WhiskyAnorach?ref=profile_shopicon

Ši mergina tikrai žino kaip smagiai leisti laiką. Tuo įsitikinau ir pati, kuomet susidūriau su ja vienoje iš savo degustacijų. Jos aistra viskio kultūrai pasireiškia lengvai išprotėjusiu elgesiu: šokinėjimas ant bendražygių, puolimas po viskio darbuotojų kojomis, vartaliojimusi tarp statinių ir t.t. Tabu jai tikrai neegzistuoja, dėl to ir abejingų jai nelieka. Aš į šį keik laukinį jos egesį žiūriu su dideliu pozityvumu. Viskio kultūroje yra daug rimtumo, dėl to smagu kai kažkas į šia kultūrą įneša gyvybingumo ir žaismingumo. Mergina yra ir talentinga menininkė. Ji piešia viskio daryklas, siūna daryklų įkvėptus drabužius.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@axisofwhisky (46.2 tūkst. sekėjų)

Axis of Whisky. Musings, reviews & booze from Baldo Oakstave (LA), Thane McDram & J.T. Rickhouse (Chicago). All original pics & reviews. www.axisofwhisky.com

Informacija visuomet tampa patrauklesnė jei ji pateikiama gražioje formoje. Šioje paskyroje patrauklios nuotraukos visuomet palydimos išsamiais aprašymais. Tad vienu šūviu nušaunama du zuikiai. Ragaujama gerai žinomi bei mažiau matyti viskiai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@thewhiskylady (11.2 tūkst.) 

Anne-Sophie Bigot. 27YO_Whisky enthusiast, blogger & traveller 🥃 // based in Toulouse FR 👉 Freelancer & Consultant 📧 thewhiskyladyblog@gmail.com www.thewhiskylady.net

Ar norėtumėte gauti pinigus už tai, kad domitės ir rašote apie viskį? Taip… kai kuriems tai tikrai svajonių darbas. Anne-Sophie iš Prancūzijos yra viena iš tų laimingųjų, dirbanti laisvai samdoma žurnaliste įvairiose Prancūzijos daryklose.  Jos misija yra sugriauti stereotipus, kad viskis yra tik pagyvenusių vyrų gėrimas. Anne-Sophie internetinė svetainė yra pripidyta įdomios, įvairiapusiškos medžiagos, o instagramos paskyra leidžia pavydžiai sekti šios merginos viskio keliais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tikiuosi šios įvairiapusės nuotraukos jus įkvėpė atidaryti seniai savo eilės belaukiantį viskio butelį, pradėti ruoštis kelionei į viskio daryklą, paskaityti įdomų straipsnį apie viskio gamybą ar pasikviesti draugus į namus viskio ragautuvėms. Juk toks yra šios paskyros tikslas: įkvėpti savo bendraminčius. Tik labai svarbu prisiminti, kad prieš tomis akimirkomis pasidalinant, jas, visų pirmą, reikia iki galo išgyventi. Tik tokiu būdu „Instagram“ tampa ne sumontuotu akimirkų katalogu, bet tikru tikrų akimirkų dienoraščiu. Sláinte!

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *