Apie

Šis internetinis dienoraštis gimė iš meilės viskiui ir Škotijos kultūrai.

Mano viskio kelias prasidėjo labai netikėtai. Baigusi filologijos studijas Vilniuje, susikroviau lagaminą ir iškeliavau pasidairyti po Europą. Ši avantiūra prasidėjo nuo Škotijos, o tiksliau nuo mažos salos Vakarų Škotijos pakrantėje – Ailos. Kas tuomet, beveik prieš dešimtmetį, būtų galėjęs pagalvoti, kad tai bus ne tik mano kelionės po Europą pradžia, bet ir pabaiga.

Sakoma, kad kiekviena pabaiga reiškia kažko naujo pradžią. Avantiūrą po Europą netikėtai pakeitė nuotykis mažoje, vos 3500 tūkst. gyventojų, bet net 8 viskio daryklas turinčioje, Ailos saloje. Tuomet, pirmą kartą atvėrusi duris į Lagavulin daryklą, negalėjau numanyti, kad kalbėjimas apie viskį taps mano kasdienine duona. Šiuo metu dirbu ir dalinuosi savo aistra apie viskį su tūkstančiais viskio gerbėjų Caol Ila darykloje. Kaip ironiška, ne aš, bet Europa, visas pasaulis, dabar atvažiuoja pas mane.

Mano škotiškasis dienoraštis yra atviras pokalbis apie tai, kuo gyvenu kiekvieną dieną. O tai yra kasdienybė pripildyta pokalbių apie viskį, įspūdingų Ailos salos vaizdų už lango ir smagaus bendravimo su atlapaširdžiais škotais. Kviečiu jus atsiversti mano užrašus ir panerti gilyn iki pat viskio taurelės dugno, kur įvairiausiais skoniais atsiskleidžia turtinga Škotijos kultūra.